XVI. charitativní aukce obrazů 2023

Tento rok jsme dne 11. 9. 2023 v zahradní restauraci Žofín Garden uspořádali již XVI. ročník Charitativní aukce děl od známých českých umělců. V krásném a útulném prostředí této restaurace se sešlo okolo sto lidí. Mezi nimi byli jak známí umělci, tak dražitelé, kteří sváděli boj o díla od Jiřího Anderleho, Jany Bergerové, Martina Boudy, Matěje Boudy, Adolfa Borna, Tomáše Bíma, Jana Brabence, Vladimíra Hally, Tomáše Hřivnáče, Borise Jirků, Renaty Knespl, Kristiana Kodeta, Jarmily Králové, Martiny Krupičkové, Dominika Mareše, Alexandra Onishenka, Romana Řeháka, Jiřího Slívy, Emmy Srncové, Petra Stankoviče, Vladimíra Suchánka, Roberta Vana, Josefa Velčovského, Václava Zoubka a Světlany Žalmánkové.


Slavnostní večer se konal pod záštitou starostky paní Terezie Radoměřské a moderování akce se opět ujal Alexandr Hemala, kterému náleží veliké poděkování za vytvoření krásné atmosféry a za skvělou zábavu.
Na začátku aukce vystoupil zpěvák, skladatel a textař Martin Chodúr. Nádherný večer vyvrcholil vybranou částkou ve výši  1.122.000 korun.
Doufáme, že si všichni večer náležitě užili a velmi děkujeme paní Kateřině Stone za krásnou atmosféru a  úžasné zázemí. Poděkování patří i  vinařství Hradil Čejkovice a samozřejmě umělcům za skvělá díla a dražitelům za obrovskou podporu a přízeň. Veliké poděkování též patří všem, kteří se na přípravě podíleli.

DĚKUJEME

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.