Koncert „DĚTI DĚTEM“ 2018

V letošním roce pořádal Klub přátel dětí DD ve spolupráci s dětským domovem v Novém Strašecí již X. benefiční koncert „Děti dětem“. Koncert se konal 25. 10. 2018 v sále Městského kulturního centra v Novém Strašecí a záštitu nad ním převzal starosta města pan Mgr. Karel Filip. Jako minulý rok jsme se snažili zpříjemnit koncert dětem a přichystali pro ně občerstvení s výbornou čokoládou a zákusky, pro dospělé byla připravena káva a welcome drink. Náš koncert opět navštívila a zazpívala Bohumila Sommerová, která vyrůstala v dětském domově v Plzni. Velmi nás potěšila návštěva paní Hanky Křížkové, která jako každý rok bývá naším milým hostem a  děti z dětských domovů jsou vždy její přítomností nadšeni. V průběhu večera vystoupily děti z dětských domovů  Žatec, Olomouc, Tachov a Sázava. Všechny děti, ale i dospívající, byli perfektně připraveni, snažili se podat co nejlepší výkon a to jak ve hře na housle, tak ve zpěvu a tanci. My jim za to vyslovujeme veliké dík.

Jako minulé roky bylo vstupné na koncert dobrovolné, výtěžek byl věnován onkologicky nemocným dětem a to na ozdravné pobyty, které jsou pro jejich uzdravení velmi důležité.

Věříme, že si všichni koncert úžasně užili a těšíme se na příští rok, kde nás všechny děti přesvědčí o nadání a radosti z nově získaných dovedností.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.