Charitativní aukce 2021

Dne 1. září 2021 v zahradní restauraci Žofín proběhl již XIV. Ročník Charitativní aukce děl od známých českých umělců. V krásném a útulném prostředí této restaurace se sešlo okolo sto lidí. Mezi nimi byli jak známí umělci, tak dražitelé, kteří sváděli boj o díla od Jiřího Anderleho, Jiřího a Martina Boudy, Adolfa Borna, Tomáše Bíma, Jana Brabence, Vladimíra Hally, Ivy Hüttnerové, Michala Janovského, Milana Chabery Kristiana Kodeta, Michala Rapanta, Borise Jirků, Martiny Krupičkové, Romana Provazníka, Alexandra Onishenka, Tomáše Rohana, Jiřího Slívy, Emmy Srncové, Vladimíra Suchánka, Roberta Vana, Josefa Velčovského, Václava Zoubka, Světlany Žalmánkové a Marie Blabolilové.

Slavnostní večer se konal pod záštitou starosty MČ Prahy 1 Ing. Petra Hejmy a moderování akce se opět ujal Alexandr Hemala, kterému náleží veliké poděkování za vytvoření krásné atmosféry a za skvělou zábavu.

Aukci zahájil zpěvák a kytarista Jan Kalousek a překvapením večera byla operní pěvkyně a multižánrová zpěvačka Markéta Fassati.

Nádherný večer vyvrcholil vybranou částkou ve výši neuvěřitelných 1.336 tisíc korun.

Doufáme, že si všichni večer náležitě užili a velmi děkujeme paní Kateřině Stone za krásnou atmosféru, úžasné zázemí, umělcům za skvělá díla a dražitelům za obrovskou podporu a přízeň. Veliké poděkování patří i všem, kteří se na přípravě podíleli.

DĚKUJEME!

 

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.